Kauno baikerių šventėje - ne tik linksmybės

Nepaisant šeštadienį Kauną maudančio lietaus, mieste varikliais drebindami savaitgalio ramybę susibūrė motociklininkai. Plieninių žirgų gerbėjai susirinko į tradicinę motociklininkų šventę - „Baikerių naktys“.

Šiais metais organizatoriai išpildė anksčiau duotą pažadą ir nepamiršo ne tik tradicinių pramogų, traukos varžybų, bet ir suteikė galimybę išbandyti Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasą. Būtent šioje vietoje motociklininkai saugiai galėjo išbandyti savo transporto priemonių galimybes.

„Praėjusiais metais gražiausio ir triukšmingiausio motociklo rinkimai labai patiko tiek dalyviams, tiek žiūrovams, todėl tikimės, kad šiais metais dalyviai dar išradingiau papuoš savo plieninius žirgus ir pasistengs, kad jų gausmą girdėtų visas Kaunas“, – sakė renginio organizatorių atstovas, klubo „Forever Free MCC“ prezidentas Eduardas Matukevičius.

Tačiau šiemet dėmesys buvo skirtas ne tik linksmybėms. Prisimindami šių metų sezono atidarymo šventę, kai žuvo ar smarkiai nukentėjo net šeši motociklininkai, baikerių klubų atstovai dalyvių prašė gatvėse nekvailioti.

„Kartais net gerai, kai pamatoma, kas atsitinka motociklininkams per avariją. Sukrėtimai padeda viską iš naujo įvertinti. Tikrai priminėme visiems, kaip važiuoti kolonoje, prašėme nekvailioti. Tačiau kiekvienas atsako už savo elgesį ir kaip bus - sunku pasakyti“, - kalbėjo klubo „Steely Peagasu MC“ prezidentas Tauras.

Šventės dieninė dalis vyko prekybos miestelio „Urmas“ teritorijoje, kur svarbiausiu akcentu tapo motociklų drago varžybos. Jų nugalėtojai pasidalino 3000 Lt prizinį fondą ir, pasak renginio organizatorių, pelnė garbę iki kitų metų varžybų.

Variklių gausmas kurtino ne tik varžybų metu. Šiemet pratęsta praėjusių metų tradiciją surengti gražiausio bei triukšmingiausio motociklo rinkimus.

15 val. organizuota motociklų kolona pajudėjo iš prekybos miestelio „Urmas“ link Kauno rajone esančių Jadagonių, kur tradiciškai vyksta vakarinė šventės dalis.

Vakarinė dalis Jadagonyse prasidės 17 val. – koncertuos P. Meškėla ir „Rojaus tūzai“, „Thundertale“, „Bon Jeans“, I.Berinas su grupe, „Poliarizuoti stiklai“, bus galima paskraidyti oro balionu ir lauks daug kitokių pramogų.

 

Lukas Pileckas

 

Šaltinis:

www.lrytas.lt