Kaune riaumojo motociklai ir rūko padangos

Šeštadienį Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“ prasidėjo septintą kartą surengta šventė „Baikerių naktys“. Per tūkstantis baikerių ir kauniečiai stebėjo motociklų akrobatinio važiavimo meistro Virginijaus Žukausko atliekamus triukus. Vėliau baikeriai išvyko švęsti į Kaune rajone esantį Jadagonių kaimą.

Į šventę „Baikerių naktys“ susirinko per tūkstantis baikerių iš Lietuvos, Latvijos, Švedijos, Rusijos. Prekybos miestelyje „Urmas“ susirinkusiems šventės dalyviams ir kauniečiams buvo pristatyta programa „Stuntriding show“.

Akrobatinio važiavimo motociklu meistras V.Žukauskas važinėjo ant motociklo sėdėdamas nugara į priekį, stovėdamas, važiuodamas ant priekinio arba galinio rato. Taip pat triukus atliko ir dviese su mergina.

Publika nekantraudama laukė ypatingai sudėtingo triuko – bandymo važiuoti ant vieno rato su sunkiu triukams nepritaikytu „Harley Davidson“ motociklu.

Vyko ir figūrinio važiavimo motociklais varžybos.

Baikeriai išrinko triukšmingiausią, gražiausią motociklus.

Vėliau motociklininkai išvyko į Kauno rajone esantį Jadagonių kaimą. Vienas šventės rengėjų Saulius Drėgva sakė, kad ten vyks orientacinio sporto varžybos motociklais. Taip pat ir tarptautinis džiu-džitsu VI turnyras „Baikerių naktys“ taurei laimėti.

Baikeriai rinks dailiausią merginą.

Šventės dalyviams koncertuos grupės „Hiperbolė“ lyderis Igoris Berinas su savo muzikantais, roko grupė „Tyčia“ ir dainininkas Stasys Povilaitis.

 

Vėjūnė Inytė 2014-05-31 15:40

 

Šaltinis:

www.lrytas.lt