Šeštadienį Kauną drebins motociklų variklių gausmas

Šį šeštadienį keli šimtai baikerių rinksis į Kaune esantį prekybos miestelį „Urmas“, kuriame prasidės tradicinės šventės „Baikerių naktys“ dieninė dalis. Vyks motociklų figūrinio važiavimo varžybos, o „ištroškę plieniniai žirgai“ bus nemokamai „girdomi“ benzinu.

„Tokios šventės suteikia galimybę visuomenei iš arčiau pažvelgti į baikerius ir jų gyvenimo būdą. Panašūs renginiai nemaža dalimi prisidėjo prie to, kad žmonės dabar teigiamai vertina baikerius. Juk absoliuti dauguma šiam judėjimui priklausančių žmonių gyvena įprastą gyvenimą: turi šeimas, darbus. Nors šis hobis yra gana brangus, pastaruoju metu baikerių gretos gana sparčiai gausėja“, – sako prekybos miestelio „Urmas“ rinkodaros vadovas Jonas Plenta.

Baikeriai prekybos miestelyje „Urmas“ rinksis nuo 12 val., o nuo 13 val. kiekvienam atvykusiam motociklu ir turinčiam bilietą į vakarinę renginio dalį bus nemokamai įpilta po 10 litrų benzino.

Vėliau baikeriai savo vairavimo įgūdžius galės pademonstruoti motociklų figūrinio važiavimo varžybose, kurių prizinis fondas – 5000 Lt. Po varžybų baikerių kolona pajudės į Kauno rajone esančius Jadagonis, kur šventė tęsis iki pat ryto.

Praeitais metais vykusioje šventėje dalyvavo apie 300 baikerių, o pasižiūrėti išskirtinai pasipuošusių šventės dalyvių ir išpuoselėtų jų motociklų susirinko daugybė žiūrovų. Šiemet planuojamas dar didesnis baikerių desantas, tikimasi sulaukti ir gausesnio žiūrovų būrio.

Lukas Pileckas

Šaltinis:

www.alfa.lt