Baikerių festivalyje - varžybos ir striptizas

Festivalio „Baikerių naktys“ organizatorius Eduardas Matukevičius džiaugėsi puikiu oru bei tuo, kad renginiui neliko abejingi visi motociklų klubai.

Paklaustas, ko reikia, kad festivalis būtų sėkmingas, vyriškis prabilo apie pramogas: „Striptizas, koncertas, merginos, benzinas“.

E.Matukevičius pridūrė, kad kiekviename festivalyje svarbus vaidmuo tenka ir varžyboms. Šįmet festivalį organizuojantys klubai „Steely Pegasus“ ir „Forever Free“ varžyboms skyrė 5 tūkst. litų prizinį fondą. Dalyvauti galėjo visi baikeriai.

E.Matukevičius, vairuojantis 2004-ųjų „Yamaha“, džiaugėsi, kad visiems festivalio dalyviams prekybos miestelis „Urmas“ padovanojo po dešimt litrų benzino.

„Kuras labai reikalingas, mums visiems tokia dovana labai maloni“, - kalbėjo baikeris ir pridūrė, kad šimtą kilometrų motociklas įveikia sunaudodamas 5-7 litrus kuro.

Išskirtiniu „Rewaco“ motociklu į festivalį atvykęs Ričardas tikino, kad į tokius renginius jis važiuoja pailsėti: „Niekas nevaržo, čia visi savi“.

Alytiškis baikeris Romualdas į festivalį atvyko pabendrauti su bičiuliais bei sudalyvauti varžybose.

E.Matukevičius džiaugėsi, kad baikeriams skirtų renginių maratonas – tik įsibėgėja. Birželio 12 d. vyks vienas didžiausių festivalių „Bike Show Millennium“.

„Klubai pasiskirsto, kuris kurį festivalį organizuos, mes prieš metus susitariame“, - kalbėjo E.Matukevičius.

Ji džiaugėsi, kad į „Baikerių naktis“ atvyko daugiau kaip 500 dalyvių, sulaukta svečių iš Latvijos ir Kaliningrado.

 

Šaltinis:

www.kauno.diena.lt