Baikerių naktys 2012 m.

Norint sudominti žmones, reikia sugalvoti ką nors naujo arba daryti labai gerai tai, ką darai. Kauniečiai iš moto klubo „Forever Free MCC" ir „Steely Pegasus MC", panašu, pasirinko antrą variantą. Jų jau penktus metus iš eilės organizuojamos "Baikerių naktys" kasmet būna vis geresnės, linksmesnės ir triukšmingesnės.

Tradiciškai pirmoji renginio dalis vyksta Kaune, URMO prekybos miestelyje. Šiemet į pirmąją dalį atvykę žmonės galėjo ne tik stebėti figūrinio važiavimo rungtį, stebėti gražiausio ir triukšmingiausio motociklų rinkimus, bet ir pasiklausyti koncerto.

Organizatoriai pasirūpino ir miestelyje iškilo scena, kurioje pasirodė ne tik dažni baikeriškų renginių svečiai - „Thundertale", bet ir berniukų choras „Varpelis". Įdomus bendras projektas. Tikėkimės, kad panašių koncertų, kai kartu scenoje pasirodo skirtingų muzikos stilių atstovai, dar išvysime.

Apdovanojus varžybų dalyvius, motociklų kolona patraukė į Jadagonis, tradicinę Baikerių naktų vietą. Prieš keletą metų telšiečių klubas „Sharks" (šiuo metu klubas susijungęs su „Chimeras MC") padovanojo „Forever Free MCC" patranką, tad nuo tada visos "Baikerių naktys" pradedamos patrankos šūviu.

"Baikerių naktų" išskirtinumas - „Mis biker" rinkimai. Šiemet dėl šio titulo varžėsi penkiolika žavių merginų. Konkursui jos pradėjo rengtis prieš keletą savaičių, šeštadienį Jadagonyse susirinkę žiūrovai išvydo įspūdingą pasirodymą. Rasos Kazėnienės vadovaujamos merginos pristatė kelias ne kasdienai skirtas, bet labai linksmas ir spalvingas drabužių kolekcijas, grakščiai ir lanksčiai šoko šalia muzikantų ir pozavo ant motociklų. Finaliniu merginų pasirodymu tapo... namų darbai - kiekviena dalyvė pristatė šventei parengta nedidelę programėlę. Pasirodymai sužavėjo visus žiūrovus, tad galima spėti, kad namų darbai taps tradicine užduotimi per „Mis biker" rinkimus. Visos dalyvės buvo žavios, bet nugalėtoja gali būti tik viena. Šiais metais „Mis biker" tapo šviesiaplaukė Simona Gailiūtė, pirmąja vicemis - Augustė Grainytė, antrąja - Aldona Juozaitytė. Publikos simpatijas užkariavo ir „Mis publika" tapo Vaiva Gylytė, „Mis foto" titulu šiemet džiaugėsi Edita Šermukšnytė.

Tie, kurie lankosi Baikerių naktyse, žino, kad šventė - ne tik žavios merginos, bet ir šaunus koncertas. Gerokai išaugusioje ir daugiau kolonėlių negu ankstesniais metais pasipuošusioje scenoje pirmieji pasirodė „Alive Way" vaikinukai. Vėliau juos pakeitė veteranai „Poliarizuoti stiklai", daugumai gerai žinomus kūrinius atliko „Bon Jeans". Publika dainavo kartu su „Thundertale", o finaliniu akcentu tapo legendinių, nuo 1989 m. grojančių ir specialiai jubiliejiniam renginiui pakviestų, danų „Royal Hunt" pasirodymas. Panašu, kad tiek muzikantai sužavėjo publiką, tiek publika tiko muzikantams, tad danų koncertas užtruko gerokai ilgiau, negu buvo planuota. Niekas dėl to neliūdėjo. Kaip tik, nors jau buvo vėlyva naktis, susirinkusieji šėlo kartu su energija trykštančiais „Royal Hunt".

Penktosios, jubiliejinės Baikerių naktys baigėsi, tačiau organizatoriai pažadėjo, kad kitais metais paskutinį gegužės savaitgalį vėl susitiksime Jadagonyse, rinksime naują „Mis biker" ir šėlsime klausydami muzikos. Taigi, nesakome sudie. Iki pasimatymo.

Tekstas ir nuotraukos V. Misevičiaus

Šaltinis:

www.autoreviu.lt