Akvilė Zagurskytė

Miestas*: Kaunas
Amžius*:20
Horoskopo ženklas*:Jautis
Ūgis*:163
Svoris*:45
Kūno išmatavimai*: Krūtinės apimtis-76, liemens apimtis-61, klubu apimtis-88.
Išsilavinimas*:Vidurinis
Hobis*: Nuo vaikystės mane traukia objektyvas, eidama iš namų retai palieku savo fotoaparata juose ,jis visur keliauja su manimi mėgstu fiksuoti viska kas man atrodo gražu, galbūt delto ir pati mėgstu pozuoti, pasitaiko dalyvauti ir įvariose fotosesijose todėl visa tai sudėjus galėčiau apibūdinti kaip savo hobį.
Apie save*: Esu meniškos sielos žmogus tačiau tai nereiškia jog esu rami ir gyvenu šiektiek kitaip, priešingai mėgstu aktyvų gyvenimo būda, energyngas ir aktyviais draugų kompanijas , paskutiniu metu gyvenime stengiuosi iveikti kuo daugiau iššukiu kitaip sakant padaryti tai kas atrodo man būtų labai sunku ,manau jog taip augu kaip žmogus kaip asmenybė.
Gyvenimo tikslai*: Tobulėti bei kilti savo mėgstamoje srityje kitaip sakant tapti profesionale fotografe, bei kilti foto modelio karjeros laipteliais.
Gyvenimo šūkis*:Svajok apie mažus dalykus ,o poto svajok apie dar didesnius !
Mėgstamiausias/seksualiausias aktorius/aktorė*:Jason Stathem
Kodėl aš turėčiau tapti Miss Baiker*: Nes pergalė mane motyvuotu nesustoti siekti savo tikslo,taipat parodytų jog einu tinkamu keliu bei kas svarbiausia suteiktu daug daug pasitiėjimo savimi.
Ką nori pasakyti savo rinkėjams*: Pasirinkite tinkamai jums tai tik eilinė diena ,o man didelis žingsnelis savo tikslo link.

Paveikslėlių galerija

Daugiau šioje kategorijoje: « Milda Motejūnaitė Laura Gervelytė »