"Mis Biker 2018" konkurso nugalėtojų apdovanojimai:

  • Mis biker 2018 - Nr. 11 Laura Gervelytė,
  • 1 Vice mis biker 2018 - Nr. 10 Agnieška Zaleskaja,
  • 2 Vice mis biker 2018 - Nr. 7 Vaida Legaitė,
  • Mis foto biker 2018 - Nr. 3 Viktorija Abromavičiūtė,
  • Mis gracija biker 2018 - Nr. 8 Eglė Gaigalaitė.

Kodėl aš turėčiau tapti Miss Baiker*: Na pasvajoti juk galima kas būtų jeigu būtų, taigi jeigu įvyktų stebuklas ir laimėčiau tai būtų puiki pradžia siekti dar didesnių gyvenimo tikslų.

Kodėl aš turėčiau tapti Miss Baiker*: Noriu-bus!

Kodėl aš turėčiau tapti Miss Baiker*: Nes pergalė mane motyvuotu nesustoti siekti savo tikslo,taipat parodytų jog einu tinkamu keliu bei kas svarbiausia suteiktu daug daug pasitiėjimo savimi.

Kodėl aš turėčiau tapti Miss Baiker*:  KADANGI  JAU ESU ČIA, NORĖČIAU IR LAIMĖTI  MISS BAIKER TITULĄ

Kodėl aš turėčiau tapti Miss Baiker*: Manau, turėčiau tapti MissBiker todėl, jog jaučiu didžiausią aistrą vairuodama motociklą, o variklio ritmas tarsi plaka mano širdyje, vėjas plaukuose ir kelias akyse.

Kodėl aš turėčiau tapti Miss Baiker*: Nes tikiu kad sunus irgi tures ta gislele,ir gal taps baikeriu, tai as noriu jau tureti miss biker titula. Beja laikausi teises Akat. Ir tikiuos greit iskeliauti i kelia pati uz vairo.

Kodėl aš turėčiau tapti Miss Baiker*: todel kad galeciau sau ir kitiems yrodyt, kad mamos vieta ne vien prie puodu. Kad jei mama tai nereiskia kad mirus.. ir gali pasiekt daugiau ir but yvertinta.

Kodėl aš turėčiau tapti Miss Baiker*: Esu sportiška, graži, mėgstu keliones motociklu,o laimėti tokį konkursą būtų viena iš svajonių.:)

Kodėl aš turėčiau tapti Miss Baiker*: Manau esu nuoširdus ir šiltas žmogus, tačiau kartais velniškai pasiutus, o tai ir yra reikalingiausia Miss Baiker merrgaitėms.